Będąc w związku z chłopakiem, z pewnością zależy Tobie na wspólnej przyszłości, która opiera się na prawdziwej miłości, szczerości i zaufaniu. Taki związek zapewnia bardzo dużo szczęścia oraz poczucie bezpieczeństwa. Niestety nie zawsze tak jest, a największym problemem jest niewierność. Warto zastanowić się nad pewnymi sytuacjami i zachowaniami, które mogą świadczyć tym, że Twój chłopak Ciebie zdradza lub ma takie zamiary.

Oczywiście niżej przedstawione zachowania nie dają stu procentowej pewności, że Twój chłopak Ciebie zdradza, ale zwykle wiążą się z tym problemem. Czasami mogą jednak wskazywać na inne problemy, więc warto bacznie obserwować zachowanie swojego partnera, aby upewnić się w swoich podejrzeniach lub je wyeliminować.

Liczne kłótnie

Jednym z częstych sygnałów ostrzegających o możliwej zdradzie lub chęci zakończenia związku przez chłopaka są częste kłótnie. Oczywiście każdy jest inny i sprzeczki mogą się zdarzać nawet w idealnych związkach, w których ludzie pochodzą z różnych środowisk czy też mają odmienne zainteresowania albo zdanie na różne tematy. Jeśli jednak kłótnie pojawiają się w dłuższym związku, w którym para przeszła etap „docierania”, a partner po kłótni wychodzi, wówczas możliwe że szukał pretekstu aby oddalić się od Ciebie i spędzić czas z kimś innym. Jeśli w czasie kłótni, Twój chłopak grozi Ci, że zacznie interesować się innymi dziewczynami, może się okazać, że nie jest to groźbą tylko planem albo możliwe, że już interesuje się on kimś innym.

Mało czasu dla Ciebie

Kolejnym alarmującym sygnałem jest zbyt mała ilość czasu dla Ciebie. Jeśli wcześniej spędzaliście znacznie więcej czasu wspólnie, a teraz Twój chłopak coraz częściej szuka wymówek, takich jak na przykład nauka, wyjścia z kolegami czy też wyjazdy z rodziną, wówczas może się okazać, że w rzeczywistości planuje on spędzenie czasu z inną dziewczyną. Wiadomo, że czasami zdarzają się sytuacje, w których trzeba odwołać spotkanie, jednak jeśli zdarza się to nagminnie, wówczas może to świadczyć o poważnym problemie, takim jak zdrada lub chęć zakończenia związku.

Wahania nastrojów

Jeśli dotychczas Twój chłopak był spokojny i opanowany oraz cierpliwy, a nagle stał się niecierpliwy i nerwowy oraz denerwuje go wszystko co mówisz i jest z Tobą związane to z pewnością jest to przejaw czegoś złego. Może się okazać, że znalazł inną dziewczynę, dla której jest wyrozumiały i cierpliwy tak jak kiedyś był dla Ciebie.

Agresja, wyzwiska, publiczna krytyka

Nikt nie jest idealny i każdy może popełnić jakąś pomyłkę będąc w towarzystwie. Czasami może się to zdarzyć Tobie i od czasu do czasu chłopak może zwrócić Ci uwagę, jeśli jednak każde Twoje słowo i zachowanie jest pretekstem do przykrego komentarza to prawdopodobnie lepiej zacząć zastanawiać się nad sensem takiego związku.

Jeśli w czasie kłótni lub posądzenia o zdradę pojawiają się wyzwiska albo nawet przemoc fizyczna, wówczas możesz być praktycznie pewna, że Twój chłopak Ciebie zdradza. Należy nie tylko zakończyć z nim związek, ale również zgłosić sprawę przemocy jego rodzicom, nauczycielom, a nawet policji.